Quentin Tarantino nakręci limitowany serial!

}

Data: 17 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Legendarny reżyser Quentin Tarantino mający na swoim koncie Od zmierzchu do światu czy Pewnego razu… w Hollywood, zdradził swoje zawodowe plany na przyszły rok. Jak się okazuje chce on nakręcić limitowany serial.

Produkcja składać ma się z ośmiu odcinków. Niestety, ale to wszystkie wieści na jej temat zdradzone przez Tarantino. Nie mamy żadnych szczegółów odnośnie jej fabuły, ani nawet tego dla jakiej telewizji bądź platformy powstanie.

Nie będzie to pierwsza praca Tarantino przy produkcji telewizyjnej. Nakręcił on kilka odcinków Ostrego dyżuru czy CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas.

Niegdyś Tarantino zapytany o to jaki komiks chciałby zaadaptować gdyby miał wybór powiedział, że Nick Fury: Sierżant Fury i jego Wyjący Komandosi. Być może to właśnie ten tytuł dostanie serial od słynnego reżysera? Na razie możemy tylko gdybać.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Oto główna obsada serialu ''Dżentelmeni'' Guy'a Ritchiego

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.