Queer as folk – będzie nowa wersja

19 grudnia 2018 | Newsy

j

Pamiętacie Queer as folk? Gejowski serial reżyserii Russella T. Daviesa emitowany w latach 2000-2005. Był wielkim hitem, bo był mocno kontrowersyjny. Doczekał się 83 odcinków w 5 sezonach.

Nową wersje Queer as folk planuje zrobić stacja Bravo. Scenarzystą i reżyserem ma być Stephen Dunn (Closet Monster).

Poznamy zupełnie nowych bohaterów, nowe postaci i akcja będzie obsadzona w innym miejscu. Będzie to nowoczesna interpretacja angielskiego oryginału.

Queer as folk to serial opowiadający o losach grupy przyjaciół, głównie osób homoseksualnych, skupiający się na ich życiu często w kontekście społeczności LGBT.

ZOBACZ TEŻ  Dickinson – kobieta wyprzedzająca swój czas na nowym zwiastunie od Apple TV+!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram