The Punisher

The Punisher 2 – kolejna zapowiedź!

4 stycznia 2019 | Newsy

Marvel opublikował kolejną zapowiedź nadchodzącego drugiego sezonu serialu The Punisher. Tym razem mamy aż minutę materiału, a na koniec potwierdzoną oficjalnie datę premiery na 18 stycznia.

Na zwiastunie widzimy Franka Castle i Jigsawa prowadzących wewnętrzne monologi. Ostatecznie Castle decyduje się powrócić jako Punisher. Co go do tego doprowadzi dowiemy się już niebawem.

W roli tytułowego bohatera ponownie zobaczymy Jona Bernthala, a w roli jigsawa wystąpi Ben Barnes. Oprócz nich do swoich ról powrócą Amber Rose Revah jako Dinah Madani i Jason R. Moore jako Curtis Hoyle.

Źrodło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Zdjęcia do Cowboy Bebop zostały ukończone!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram