Przyjaciółki – 19. sezon serialu już od 3 marca w Telewizji Polsat!

}

Data: 2 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Za sprawą nowych bohaterów życie czterech przyjaciółek nabiera innych barw. Rafał Królikowski i Piotr Jankowski wprowadzają w życie Ingi niemałe zawirowania. Piotr Polk okazuje się bezcennym wsparciem dla Patrycji, podobnie jak Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba. Co jeszcze w 19. sezonie serialu? Przyjaciółki od 3 marca w czwartek o godz. 21:05 w Polsacie.

Przed Ingą (Małgorzata Socha), która od dłuższego czasu nie może znaleźć szczęścia w miłości, otworzą się zupełnie nowe możliwości. Na jej drodze niespodziewanie staje swatka, Sara (Olga Sarzyńska) i oferuje jej swoją pomoc. Czy z takim wsparciem uda się jej znaleźć mężczyznę, z którym będzie chciała budować przyszłość? Kandydatów do jej serca pojawia się aż trzech! Wśród nich Piotr Jankowski i Rafał Królikowski! Czy któryś okaże się tym właściwym?

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) po miesiącach burz, nareszcie odnajdują w życiu spokój. Zarówno ich życie zawodowe, jak i prywatne, zaczyna się powoli układać. Skupiają się teraz na swoim małżeństwie, robią więcej dla siebie i w pełni korzystają z życia. Ich plan okazuje się idealny, ale do czasu, gdy do drzwi puka Maria (Ewa Kasprzyk)… z walizkami.

Po niełatwych początkach Zuza (Anita Sokołowska) w końcu otwiera się na nową relację i daje szansę Błażejowi (Mateusz Damięcki). Przekonuje się, że może mu zaufać i zaczyna wierzyć, że razem mogą stworzyć wspaniałą rodzinę. W pracy również wraca dobra passa w postaci awansu – zostaje dyrektorką! Markiewicz chce dać z siebie dwieście procent, zarówno w pracy, jak i w domu. Robi wszystko, aby nikogo nie zawieść. Tylko czy w porę zrozumie, że nie musi być perfekcyjną mamą i szefową?

Patrycja (Joanna Liszowska) staje na rozdrożu – serce kontra rozum. Czy mając świadomość, przez co przeszła z Wiktorem (Paweł Deląg), powinna dać mu drugą szansę i uwierzyć, że się zmienił i jest innym człowiekiem, który już nigdy jej nie skrzywdzi? Choć rozum i Ela (Elżbieta Jarosik) podpowiedzą co innego, stare uczucie jest wyjątkowo silne i trudno będzie z nim walczyć… To nie jest jedyny nowy początek. W życiu zawodowym nie brakuje niespodziewanych zwrotów akcji. Gdy jej pracownice zwalniają się z zakładu fryzjerskiego, w drzwiach stają Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba!

ZOBACZ TEŻ  Adam Zdrójkowski jako Patryk w 19. sezonie Przyjaciółek

W serialu Przyjaciółki obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Magdaleny Stużyńskiej-Brauer występują między innymi: Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Adam Adamonis, Mateusz Damięcki, Paweł Deląg, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak, Marcin Korcz, Olga Sarzyńska, Adam Zdrójkowski, Piotr Polk, Karol Dziuba, Piotr Jankowski, Rafał Królikowski.

Źródło: Polsat

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Kate

    Kochani, wszystko jest ok. Tylko proszę scenarzystów, aby nie podstawiali tych samych aktorów. Przykład, w sądzie, w pierwszych odcinkach ten sam aktor pogrąża Ankę, który teraz jest jej kochankiem. Ludzie oglądają i pamiętają. Wielkie przeoczenie!!!

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.