Przyjaciele, Friends

Przyjaciele w Netflix – zobacz, ile kosztowało zatrzymanie serialu na platformie przez kolejny rok

6 grudnia 2018 | Newsy

j

Początkowo planowano, że jeden z najpopularniejszych seriali wszech czasów – Przyjaciele – zniknie z platformy 1 stycznia 2019. 

W sieci krążą plotki o tym, że Netflix zapłacił aż 100 milionów dolarów koncernowi WarnerMedia, który ma prawa do tej produkcji NBS. A wszystko to tylko dla jednego, kolejnego roku emisji serialu na tej platformie. Przerażające? Trochę 🙂

Poprzedni „okres rozliczeniowy” był nieco tańszy i wynosił 30 mln dolarów.

ZOBACZ TEŻ  Star Trek: Discovery odnowiony na 4. sezon!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy