Przyjaciele – ruszają zdjęcia do specjalnego odcinka!

}

Data: 6 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Fani serialu Przyjaciele wciąż czekają na zapowiedziany odcinek specjalny. Za jego realizację odpowiada platforma HBO Max. Rozpoczęcie zdjęć do niego było ciągle przesuwane ze względu na panującą pandemię. Jak jednak donoszą zagraniczne media, ekipa wejść na plan ma jeszcze w tym tygodniu!

Odcinek ten ma być nagrany z udziałem publiczności na żywo w znanej z serialu scenografii. Nie będzie on kontynuacją serialu, a spotkaniem aktorów, którzy będą wspominać pracę na planie oraz zdradzą wiele ciekawostek.

W specjalnym odcinku do powrócą Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer. Za produkcję i reżyserię tego projektu odpowiada Ben Winston.

Przyjaciele to kultowy amerykański serial komediowy produkowany i transmitowany w latach 1994-2004. Doczekał się 10 sezonów i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych seriali na świecie.

Komedia opowiada o grupie nowojorskich przyjaciół, którzy mieszkają na Manhattanie. Rachel to pasjonatka mody, która swoja karierę rozpoczyna od pracy kelnerki, by skończyć w dziale zarządzania domu mody, Monica działa w branży kulinarnej, Phoebe jest ekscentryczną masażystką, ma też wiele innych zajęć pobocznych, Joey to aktor z opery mydlanej, Chandler jest z kolei pracownikiem korporacji, przez co często jest obiektem żartów przyjaciół, a Ross to brat Moniki, pracujący w muzeum, a potem wykładowca na uczelni. Ich losy w serialu cały czas się przeplatają, wprowadzając wiele zabawnych sytuacji.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things - 3. sezon z dość niespodziewaną inspiracją

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.