Przeznaczenie: Saga Winx – zwiastun nowego serialu Netflixa

}

Data: 11 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix udostępnił zapowiedź i pierwsze zdjęcia z nowego serialu Przeznaczenie: Saga Winx.

To opowieść o dorastaniu pięciu wróżek uczęszczających do Alfei — szkoły z internatem, gdzie uczą się korzystać ze swoich mocy. Na co dzień zmagają się też z wyzwaniami, jakie niosą miłość i zazdrość, oraz z… potworami, które zagrażają ich życiu. Twórcą tej aktorskiej wersji włoskiej kreskówki Winx Club Iginio Straffiego jest Brian Young.

W serialu występują m.in.: Abigail Cowen jako Bloom, Hannah van der Westhuysen jako Stella, Precious Mustapha jako Aisha, Eliot Salt jako Terra, Elisha Applebaum jako Musa, Sadie Soverall jako Beatrix, Freddie Thorp jako Riven, Danny Griffin jako Sky, Theo Graham jako Dane i Jacob Dudman jako Sam oraz Eve Best, Robert James-Collier, Josh Cowdery, Alex Macqueen  i Eva Birthistle.

Przeznaczenie: Saga Winx to serial oryginalny Netflix wyprodukowany przez Archery Pictures Production we współpracy z Rainbow. Showrunnerem i producentem wykonawczym sześcioodcinkowej serii jest Brian Young. Judy Counihan i Kris Thykier z Archery Pictures oraz Cristiana Buzzelli i Joanne Lee z Rainbow również pełnią funkcję producentów wykonawczych.

fwcs 103 unit 01939
fot. netflix
fate thewinxsaga season1 episode6 00 36 04 00 1024x512 1
fot. netflix

Premiera serialu już 22 stycznia 2021 roku.

Źródło: netflix

ZOBACZ TEŻ  The Right Stuff – kosmiczny wyścig od National Geographic, sprawdźcie zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.