”Przeznaczenie: Saga Winx” – Netflix skasował serial po 2. sezonach

}

Data: 3 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Niestety, ale nie doczekamy się kolejnego sezonu młodzieżowego serialu o pięciu młodych czarodziejach – Przeznaczenie: Saga Winx. Netflix podjął decyzję o kasacji tej serii po dwóch sezonach.

Tą smutną informację na swoim Instagramie podał showrunner serialu Bryan Young. W opublikowanym wpisie wyraził ubolewanie nad tym, że Netflix nie dał produkcji szansy na kolejny sezon.

Oficjalny powód kasacji nie został podany. Jednak jak donoszą zagraniczne media decyzja podjęta została po analizie miesięcznych wyników oglądalności. Tak więc te musiały wypaść niezbyt zachwycająco.

Przeznaczenie: Saga Winx to aktorska wersja włoskiej, bardzo popularnej kreskówki Klub Winx. Główne bohaterki to nastoletnie przyjaciółki, które poznają świat magii, rywalizacji i miłości, ucząc się panowania nad swoimi niecodziennymi mocami w wyjątkowej szkole z internatem – Alfea. Na co dzień zmagają się też z wyzwaniami, jakie niosą miłość i zazdrość, oraz z… potworami, które zagrażają ich życiu.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Pierwsze zdjęcie z animacji Kong: Skull Island

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.