w

Przewrotne losy Brooklyn 9-9

Brooklyn 9-9
Źródło: Sky News

Seriali komediowych nigdy dość! Ale czy na pewno? W ostatnich dniach zapadła decyzja o tym, czy produkcja Brooklyn 9-9 zostanie zdjęta z ramówki FOX, czy też dalej będzie bawić tysiące widzów na całym świecie. Takiego końca sprawy nie spodziewaliby się nawet sami twórcy.

Emitowany od 2013 roku serial komediowy Brooklyn 9-9 stanął na rozdrożach: będzie kontynuacja czy nie? Chociaż produkcja cieszyła się od początku bardzo ciepłym przyjęciem przez widzów i otrzymała wiele prestiżowych nagród (w tym Złoty Glob w kategorii „Najlepszy serial komediowy” czy Emmy za „Najlepszy występ kaskaderski w serialu komediowym”), jej dalsze losy stanęły pod znakiem zapytania.

Stacja FOX ogłosiła, że ma zamiar zakończyć trzy seriale: The Last Man on Earth, The Mick i właśnie Brooklyn 9-9. Nie trzeba było długo czekać na protest ze strony wiernych fanów, zwłaszcza ostatniego z wymienionych seriali. Ubolewanie nad zakończeniem serialu wyraziły w social mediach także gwiazdy ekranów, m.in. Mark Hamill. Sit com o nowojorskich policjantach z 99. posterunku tak bardzo zaskarbił sobie sympatię widzów, że Tweetera zalała fala bardzo gorzkich wiadomości.

Kiedy świat obiegła informacja o tym, jak bardzo zawiedzeni są fani Brooklyn 9-9, inna stacja postanowiła przejąć pałeczkę od FOX. Okazało się, że Brooklyn 9-9 będzie kontynuowany przez NBC. Możemy więc spodziewać się kolejnego, szóstego już sezonu serialu. Będzie on miał zaledwie 13 odcinków, a nie ponad 20 (jak to bywało do tej pory), ale fani zgodnie stwierdzają, że lepsze to, niż nic.

Ula Zywer

Napisane przez Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jennifer Love Hewitt

Jennifer Love Hewitt dołącza do obsady 9-1-1

Nightflyers

Nightflyers – zobacz zapowiedź nowego serialu Netflixa!