Przerażający klip promujący serię Epix From

}

Data: 17 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Już w tą niedzielę, tj. 20 lutego na Epix zadebiutować ma nowy serial From. Produkcja ta należy do gatunku horroru. W ramach promocji w sieci pojawił się krótki klip dający nam spojrzenie na jednego z potworów występujących w serii.

From odkryje przed nami tajemnicę pewnego koszmarnego miasteczka będącego swoistą kapsułą, więzi ono bowiem wszystkich, którzy przekroczą jego granicę. Nowymi mieszkańcami przeklętego miasteczka zostaje pewna czteroosobowa rodzina, która nieświadomie utkwiła w tym koszmarze. Zmuszeni do pozostania w miasteczku znajdującym się w środkowej Ameryce mieszkańcy, walczą o zachowanie poczucia normalności, jednocześnie szukając wyjścia i walcząc z zagrożeniem z otaczającego ich lasu. Gdy zachodzi słońce wychodzą bowiem z niego przerażające stworzenia na pozór podobne do ludzi.

Twórcą serialu From jest John Griffin, a Jack Bender, który był zaangażowany w produkcję Lost: Zagubieni pełni rolę showrunnera. Obsadę prowadzi Harold Perrineau. Oprócz niego na ekranie pojawią się Catalina Sandino Moreno, Eion Bailey, Hannah Cheramy, Simon Webster, Ricky He, Elizabeth Saunders i Avery Konrad.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Socjopatyczny Tom Ripley otrzyma własny serial, wiemy kto go wyreżyseruje!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.