Przeklęta – oficjalny zwiastun serialu

}

Data: 1 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Po niedawnym teaserze platforma Netflix nareszcie udostępniła pełny zwiastun nadchodzącego serialu Przeklęta.

Przeklęta to serial na podstawie powieści Toma Wheelera i Franka Millera znajdującej się na liście bestsellerów magazynu New York Times. Jest on nową wersją legendy arturiańskiej opowiedzianą z perspektywy Nimue, młodej kobiety z tajemniczymi zdolnościami, której przeznaczeniem jest zostać potężną (i tragiczną) Panią Jeziora. Po śmierci swojej matki Nimue zyskuje nieoczekiwaną pomoc ze strony Artura, skromnego najemnika, z którym wyrusza na misję znalezienia Merlina i dostarczenia mu starożytnego miecza. Podczas swojej podróży Nimue staje się symbolem odwagi i rebelii przeciwko przerażającym Czerwonym Paladynom i dowodzącym nimi królem Utherem. Przeklęta jest opowieścią o dojrzewaniu, która porusza zagadnienia bliskie współczesnemu widzowi, takie jak destrukcja środowiska naturalnego, terror religijny, bezsens wojny i znajdywanie odwagi, by pociągnąć innych do walki z niemożliwym do pokonania wrogiem.

W obsadzie znajduja się Katherine Langford, Devon Terrell, Gustaf Skarsgård, Daniel Sharman, Sebastian Armesto, Matt Stokoe, Lily Newmark, Shalom Brune-Franklin, Emily Coates, Billy Jenkins, Bella Dayne, Peter Mullan.

Przeklęta zadebiutuje w serwisie Netflix już 17 lipca 2020 roku. Pierwszy sezon serialu składa się z 10 godzinnych odcinków. Zwiastun zachęcił Was do zapoznania się z tą produkcją?

Poniżej jeszcze kilka nowych zdjęć z serialu.

105 cursed season1 episode5 00 39 22 04cr
109 cursed season1 episode9 00 49 00 24r
101 cursed season1 episode1 00 49 42 00r
cursed season1 episode3 00 02 10 09r
cursed season1 episode7 00 38 34 08r

Źródło: netflix

ZOBACZ TEŻ  Channel Zero: Dream Door - zwiastun 4. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.