Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem – nagradzany program satyryczny HBO wraca z kolejnym sezonem

}

Data: 10 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Wielokrotnie wyróżniana nagrodami Emmy produkcja Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem powraca z najnowszym, ósmym sezonem. Autorski program satyryczny Johna Olivera – uwielbianego przez widzów komentatora rzeczywistości – będzie miał swoją premierę 15 lutego w serwisie HBO GO. Emisja w HBO3 zaplanowana została od 19 lutego.

John Oliver, jedna z najzabawniejszych i bezkompromisowych osobowości telewizyjnych, w programie Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem prezentuje swój własny punkt widzenia na wiele społecznych, politycznych i egzystencjalnych kwestii. W ósmym sezonie swojego pełnego ironii i sarkazmu show, jak zawsze uraczy widzów sporą dawką nieprzeciętnego humoru. Poruszane przez Olivera tematy dotyczyć będą nie tylko sposobu w jaki Stany Zjednoczone radzą sobie z pandemią koronawirusa, czy nowej administracji Białego Domu, ale także tematów rzadziej komentowanych przez media.

Od premiery pierwszego sezonu w 2014 roku, program Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem otrzymał aż 20 nagród Emmy. Siódmy sezon nagrodzony został czterema nagrodami Emmy, w tym po raz piąty z rzędu w kategoriach najlepszy program rozrywkowy – talk show oraz najlepszy scenariusz programu rozrywkowego. Produkcja wyróżniona została także dwoma Nagrodami Peabody’ego, nagrodą Critics Choice w kategorii najlepszy talk show, dwoma GLAAD Media Awards, czterema nagrodami Gildii Amerykańskich Scenarzystów oraz czterema PGA Awards.

przeglad tygodnia wieczor z johnem oliverem 8 last week tonight with john oliver 8 1000

Źródło: HBO

ZOBACZ TEŻ  Disney + - wiemy kiedy zadebiutuje ta platforma oraz jakie będą tytuły seriali Marvela!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.