w

Projekt Blue Book powróci z 2. sezonem

Aidan Gillen Project Blue Book History
screenrant

Serial ten swoją premierę miał na początku tego roku i już stacja History zdecydowała się na przedłużenie tej produkcji, bowiem jest ona zadowolona z oglądalności, która wynosi średnio 3,4 mln widzów na odcinek.

Drugi sezon składał się będzie z 10 odcinków. Data jego premiery nie jest jeszcze znana. Do swoich ról powrócą Aron Gillen, Aidan Gillen, Michael Malarkey, Laura Mennell, Michael Harney, Ksenia Solo, Neal McDonough i Robert John Burke. Producentem jest Robert Zemeckis.

Projekt Blue Book oparty jest na prawdziwych i ściśle tajnych badaniach Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, które dotyczyły UFO i miały miejsce w latach 50. i 60. XX wieku. Głównymi bohaterami są dr Allen Hynek i kapitan Michael Quinn, którzy pracując na podstawie realnych spraw z Blue Book ukazują rzekome nigdy niewyjaśnione wydarzenia związane z obcymi oraz legendarne spotkania z nimi.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Christopher Abbott in Catch 22 Hulu 150x150

Paragraf-22 – jest zwiastun i data premiery!

the walking dead season 9 images 9 600x400 150x150

The Walking Dead sezon 9. – promo kolejnego odcinka!