Projekt Blue Book powróci z 2. sezonem

12 lutego 2019 | Newsy

Serial ten swoją premierę miał na początku tego roku i już stacja History zdecydowała się na przedłużenie tej produkcji, bowiem jest ona zadowolona z oglądalności, która wynosi średnio 3,4 mln widzów na odcinek.

Drugi sezon składał się będzie z 10 odcinków. Data jego premiery nie jest jeszcze znana. Do swoich ról powrócą Aron Gillen, Aidan Gillen, Michael Malarkey, Laura Mennell, Michael Harney, Ksenia Solo, Neal McDonough i Robert John Burke. Producentem jest Robert Zemeckis.

Projekt Blue Book oparty jest na prawdziwych i ściśle tajnych badaniach Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, które dotyczyły UFO i miały miejsce w latach 50. i 60. XX wieku. Głównymi bohaterami są dr Allen Hynek i kapitan Michael Quinn, którzy pracując na podstawie realnych spraw z Blue Book ukazują rzekome nigdy niewyjaśnione wydarzenia związane z obcymi oraz legendarne spotkania z nimi.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Niewyjaśnione tajemnice – zapowiedź nowej wersji Unsolved Mysteries

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram