Projekt Błękitna Księga sezon 2. – tajny projekt o UFO na nowym zwiastunie!

20 listopada 2019 | Newsy

Projekt Błękitna Księga to dramat historyczny z elementami science fiction oparty o prawdziwy wojskowy projekt Armii Stanów Zjednoczonych dotyczący obserwacji UFO. Wyprodukowany jest przez stację History. Pierwszy sezon zadebiutował na początku tego roku, a teraz na swoją premierę czeka jego kontynuacja, której zapowiedź możecie zobaczyć poniżej.

Twórcą serialu jest David O’Leary. W rolach głównych występują Aidan Gillen jako Dr Allen Hynek, Michael Malarkey jako Kapitan Michael Quinn, Laura Mennell, Ksenia Solo i Michael Harney.

Hynek wraz z Quinnem badają tajemnicze sprawy związane z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. W trakcie tych badań odkrywają spisek rządu. Akcja serialu rozgrywa się w latach 50 i 60 XX wieku. Jak zdradza zwiastun w drugim sezonie trafimy do strzeżonej Strefy 51.

W Polsce sezon pierwszy emituje stacja Epic Drama. Nowy 10-odcinkowy sezon drugi zadebiutuje na kanale History już 21 stycznia 2020 roku. Kiedy odbędzie się emisja w naszym kraju na razie nie wiadomo.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  South Park odnowione na trzy kolejne sezony!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram