w

Projekt Błękitna Księga sezon 2. – tajny projekt o UFO na nowym zwiastunie!

project blue book 2 trailer 768x433
comingsoon

Projekt Błękitna Księga to dramat historyczny z elementami science fiction oparty o prawdziwy wojskowy projekt Armii Stanów Zjednoczonych dotyczący obserwacji UFO. Wyprodukowany jest przez stację History. Pierwszy sezon zadebiutował na początku tego roku, a teraz na swoją premierę czeka jego kontynuacja, której zapowiedź możecie zobaczyć poniżej.

Twórcą serialu jest David O’Leary. W rolach głównych występują Aidan Gillen jako Dr Allen Hynek, Michael Malarkey jako Kapitan Michael Quinn, Laura Mennell, Ksenia Solo i Michael Harney.

Hynek wraz z Quinnem badają tajemnicze sprawy związane z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. W trakcie tych badań odkrywają spisek rządu. Akcja serialu rozgrywa się w latach 50 i 60 XX wieku. Jak zdradza zwiastun w drugim sezonie trafimy do strzeżonej Strefy 51.

W Polsce sezon pierwszy emituje stacja Epic Drama. Nowy 10-odcinkowy sezon drugi zadebiutuje na kanale History już 21 stycznia 2020 roku. Kiedy odbędzie się emisja w naszym kraju na razie nie wiadomo.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zakochanipouszy3 655

Zakochani po uszy powrócą z 3. sezonem!

517x7bjgtbl

Quibi konkuruje z Netflixem o adaptację The Turn of the Screw!