Profesor Iglesias sezon 2. – zobaczcie zapowiedź

}

Data: 11 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Humorystyczny i pełen polotu sitcom o pewnym nauczcielu historii powraca z drugim sezonem. Netflix zaprezentował jego pierwszą zapowiedź, którą możecie zobaczyć poniżej.

Ten serial komediowy koncentruje się na Gabrielu Iglesiasie (Gabriel Iglesias), powracającym do zdrowia alkoholiku i nauczycielu historii szkoły publicznej, który uprawia swój zawód w swojej alma mater. Produkcja ta porusza ważne tematy tj. rasowa dyskryminacja, stereotypy czy dręczenie przez rówieśników.

Za serial odpowiada Kevin Hench. W produkcji oprócz Iglesiasa spotkamy również Sherri Shepherd, Glorię Aung, Tuckera Albrizzi, Jacoba Vargasa, Maggie Geha, Cree Cicchino, Fabrizia Zacharee Guido, Coy Stewart, Kathryn Feeney, Richarda Ganta i Oscara Nuñeza.

Premiera drugiego sezonu już 17 czerwca br. na Netflixie.

Źródło: netflix

ZOBACZ TEŻ  BH90210 wkrótce na FOX!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Monika

    super ! wreszcie się coś dzieje 🙂

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.