Producent Gry o tron angażuje się we Władcę Pierścieni!

}

Data: 22 maja 2019

a

Kategorie: Newsy

Jak donosi serwis collider, Bryan Cogman będący producentem hitowego serialu Gra o tron, po jego zakończeniu najprawdopodobniej pomoże tworzyć kolejne wielkie widowisko, jakim może okazać się serial Władca Pierścieni od Amazona.

Cogman jest bardzo ceniony i chwalony jeśli chodzi o Grę o tron. Napisał on 11. odcinków i pełnił funkcję producenta wykonawczego. Twórcy bardzo cenili sobie jego rady i wiedzę o sadze George’a R.R. Martina. Przy Władcy Pierścieni ma służyć pomocą pisarzom scenariusza do serialu, którymi są John D. Payne i Patrick McKay.

Jak na razie wszelkie informacje odnośnie fabuły, obsady i daty premiery trzymane są w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że Amazon zamówił od razu kilka sezonów, a na produkcję uszykowana jest niewyobrażalna suma pieniędzy.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  The Orville – nowe wieści o 3. sezonie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.