Przeczytano:

Producent Gry o tron angażuje się we Władcę Pierścieni!

22 05 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Jak donosi serwis collider, Bryan Cogman będący producentem hitowego serialu Gra o tron, po jego zakończeniu najprawdopodobniej pomoże tworzyć kolejne wielkie widowisko, jakim może okazać się serial Władca Pierścieni od Amazona.

Cogman jest bardzo ceniony i chwalony jeśli chodzi o Grę o tron. Napisał on 11. odcinków i pełnił funkcję producenta wykonawczego. Twórcy bardzo cenili sobie jego rady i wiedzę o sadze George’a R.R. Martina. Przy Władcy Pierścieni ma służyć pomocą pisarzom scenariusza do serialu, którymi są John D. Payne i Patrick McKay.

Jak na razie wszelkie informacje odnośnie fabuły, obsady i daty premiery trzymane są w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że Amazon zamówił od razu kilka sezonów, a na produkcję uszykowana jest niewyobrażalna suma pieniędzy.

Źródło: collider

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również