Słodkie Kłamstewka

Pretty Little Liars: The Perfectionists – jest oficjalny plakat!

14 lutego 2019 | Newsy

Stacja Freeform opublikowała oficjalny plakat nadchodzącego spin-offu Słodkich kłamstewek, którego premiera odbędzie się już 20 marca na wcześniej wspomnianej stacji.

7876040.3

W rolach głównych występują Sasha Pieterse, Janel Parrish i Sophia Carson. Wszystkie trzy panie widzimy na głównym planie na powyższym plakacie. Po bokach są Sydney Park i Graeme Thomas King.

Spin-off powstaje na podstawie książki autorstwa Sary Shepard o tym samym tytule. Będzie składał się z 10. odcinków. Fabuła produkcji kręci się wokół grupy przyjaciół z Beacon Heights, które uważane jest za miasto idealne, a każdy z uczniów college’u ma wielkie ambicje. Wszystko się zmienia po pierwszym w mieście morderstwie. Wtedy to każdy perfekcjonista zaczyna kłamać, tworzyć alibi i ukrywać się za kłamstwami.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Pretty Little Liars: The Perfectionists – mamy zwiastun!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram