Pretty Little Liars: Original Sin – ogłoszono 9 członków obsady

j

Autor: Agata Popis

}

Data: 3 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO Max ogłosiło nowych członków obsady rebootu popularnej serii – Pretty Little Liars: Original Sin.

Według raportu Deadline do obsady serialu dołączą Cristala Carter (Law & Order: Organized Crime), Derek Klena (Jagged Little Pill), Kate Jennings Grant (Notorious), Robert Stanton (Mr. Mercedes), Jennifer Ferrin (The Blacklist), Lilla Crawford (Into the Woods), Brian Altemus (Grand Army), Anthony Ordonez (Franklin & Bash), and Jeffrey Bean (BillionsThe Blacklist).

Serial będzie współczesną interpretacją znanej serii Pretty Little Liars, której akcja toczyła się we wczesnych latach dwutysięcznych. Oryginał był emitowany przez siedem lat, począwszy od 2010 roku.

Z opisu Pretty Little Liars: Original Sin dowiadujemy się, że akcja toczy się w miasteczku Millwood 20 lat po wydarzeniach z oryginalnej serii. W czasach współczesnych, grupę nastolatek dręczy nieznany napastnik i zmusza je do płacenia za grzechy ich rodziców, które ci popełnili dwie dekady temu. Serial jest zabarwionym nutką horroru mrocznym dramatem o dojrzewaniu. Znajdujemy się w nim daleko od znanego widzom Rosewood, jednak akcja toczy się w podobnym mieście i dotyczy nowej generacji Little Liars.

Reboot Pretty Little Liars, serii opartej na książkach Sary Shepard, będzie napisany i wyprodukowany przez twórcę Riverdale, Roberto Aguirre-Sacasa oraz przez Lindsay Calhoon Bring. Producentami wykonawczymi serii są Michael Grassi, Caroline Baron, Leslie Morgenstein oraz Gina Girolamo.

Serial jest produkcją Warner Bros. Television, Aguirre-Sacasa’s Muckle Man Productions oraz Alloy Entertainment, studia odpowiedzialnego za seriale takie jak Gossip Girl, Pretty Little Liars, Pamiętniki Wampirów oraz Ty.

ZOBACZ TEŻ  Pretty Little Liars: Original Sin – Bailee Madison dołącza do obsady rebootu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze