Prequel Yellowstone zmienia swój tytuł!

}

Data: 21 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Taylor Sheridan, który odpowiada za świetny ranczerski serial Yellowstone oraz jego spin-offowy prequel 1883 pracuje nad kolejną podobną produkcją. Ta jednak osadzona będzie już w XX wieku. Jednak dziewięć lat wcześniej niż dotychczas sądziliśmy.

Nowy serial opowiadający losy wcześniejszych członków rodziny Duttonów pierwotnie nosił tytuł 1932. Teraz jednak zadebiutuje jako 1923. Tak więc jego akcja przeniesiona zostanie wstecz o dziewięć lat. To spowoduje, iż rozegra się on w troszkę innych realiach i niedługo po zakończeniu I wojny światowej.

Duttonowie będą musieli zmierzyć się z początkiem prohibicji, historyczną suszą, szerzącym się bezprawiem i nasilającymi się kradzieżami bydła, a to wszystko w okresie Wielkiego Kryzysu.

W obsadzie są Harrison Ford i Helen Mirren. Nie wiadomo niestety w kogo się wcielą oraz czy zzobaczymy ich na ekranie w głównych rolach czy raczej gościnnie.

Serial na Paramount+ zadebiutować ma w grudniu tego roku. Około miesiąca po premierze oczekiwanego 5. sezonu Yellowstone.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Boba Fett otrzymał własny serial?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.