Prequel Gry o tron – znamy nowe fakty!

}

Data: 10 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

George R.R. Martin autor słynnej sagi Pieśni lodu i ognia postanowił podzielić się z fanami Westeros paroma ciekawostkami na temat powstającego prequela serialu Gra o tron.

Z tego co już wiemy akcja produkcji ma rozgrywać się na 5000 lat przed wydarzeniami znanymi nam z serialu. Westeros ma być podzielone nie na siedem, a na 100 drobnych królestw, co możemy się domyślać, będzie powodować niezliczone walki na tle politycznym i terytorialnym.

Pojawią się także Starkowie, wilki, mamuty oraz Biali Wędrowcy. Starkowie to potomkowie Pierwszych Ludzi, więc nie może ich zabraknąć. Oczywiście nie zobaczymy znanych nam twarzy, a poznamy ciekawą historie tego rodu. Nie zobaczymy rodu Lannisterów, bowiem prequel wyprzedza jego powstanie, jednak Castlery Rock będzie miało swoich mieszkańców. Będzie to ród Casteryls, od którego miejsce to wzięło swoją nazwę.

Ponownie także w serialu nie zostanie określony jeden główny bohater. Co do tytułu prequel nadal go oficjalnie nie posiada. Podobno Martin myśli nad The Longest Night. Jeśli zaś chodzi o premierę to chodzą plotki, że może się ona odbyć wiosną 2021 roku.

Reżyserem pilotażowego odcinka został S.J. Clarkson, a do obsady należą m.in. Alex Sharp, Denise Gough, Jamie Campbell, Josh Whitehouse, Naomi Watts, Sheila Atim oraz Toby Regbo.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  The Mandalorian – Taika Waititi jako droid IG-88?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.