w

Prequel Gry o tron coraz bliżej. Ruszyła produkcja!

nowe sezony gry o tron beda krotsze article

Chociaż Gra o tron już się zakończyła to jednak nie było to nasze ostatnie spotkanie z Westeros, bowiem poinformowano właśnie, że rozpoczęły się zdjęcia do zapowiadanego prequela.

Ekipa i aktorzy weszli na plan, który mieści się w Irlandii Północnej. W tym samym miejscu realizowano także zdjęcia do Gry o tron. S.J. Clarkson wyreżyseruje pilota serialu, a do obsady należą m.in. Naomi Watts, Denise Gough, Toby Regbo, Marquis Rodriquez czy John Heffernan. Autorami scenariusza odcinka pilotażowego są Martin i Jane Goldman.

Akcja prequela rozgrywać się ma na tysiące lat przed znanymi nam wydarzeniami, a więc pewne jest to, że poznamy całkowicie nowych bohaterów. Serial nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery, a także nie posiada oficjalnego tytułu, tylko roboczy Bloodmoon. Na razie w fazie produkcji jest tylko pilot, bowiem produkcja nie ma jeszcze zamówienia na całą serię.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the rook 150x150

The Rook – zapowiedź serialu o dość ciekawych agentach!

lucyfer 150x150

Lucyfer – fani chcą 6. sezon, jest odpowiedź!