Prequel Grease od Paramount+ ma już pełną obsadę

}

Data: 1 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Paramount+ pracuje nad serialowym prequelem filmu Grease z 1978 roku. Produkcja nosi tytuł Grease: Rise of the Pink Ladies. Platforma właśnie ogłosiła obsadę projektu.

Swoje angaże otrzymali Marisa Davila jako Jane, Cheyenne Isabel Wells jao Olivia, Ari Notartomaso jako Cynthia, Tricia Fukuhara jako Nancy, Shanel Bailey jako Hazel, Madison Thompson jako Susan, Johnathan Nieves jako Richie, Jason Schmidt jako Buddy, Maxwell Whittington-Cooper jako Wally i Jackie Hoffman jako dyrektor McGee.

grease

Prequel składać ma się z dziesięciu odcinków. Jego akcja rozgrywać będzie się na cztery lata przed wydarzeniami z filmu. Zanim zapanował wszechobecny rock 'n’ roll, zanim T-Birds zostali najfajniejsi w szkole, czterej znudzeni nastolatkowie mają odwagę żyć na własnych warunkach, wywołując moralne zgorszenie, które na zawsze zmieni Rydell High.

Scenarzystką, producentką i showrunnerką jest Annabel Oakes. Alethea Jones wyreżyseruje odcinek pilotażowy i dwa inne odcinki.

Premiera serialu prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Doom Patrol – poznajcie aktorów wcielających się w członków The Sisterhood of Dada!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.