Magia powraca! Premiera trzeciego sezonu serialu Magicy już w marcu na SCI FI [komunikat prasowy]

Już w niedzielę 18 marca o 21:00 na kanale SCI FI zadebiutuje trzeci sezon serialu Magicy. Tym razem ekipa z Brakebills będzie musiała zmierzyć się z przeciwnościami bez pomocy magicznych mocy.

Po wydarzeniach z poprzedniej odsłony produkcji, w których Quentin (w tej roli Jason Ralph) zabił jednego z bogów Fillory, Umbera, ludzkość zostaje pozbawiona magii, a bez niej wszystko wydaje się trudniejsze. Brak magicznych mocy udziela się wszystkim, ale każdemu w inny sposób. Bohaterowie szybko odkrywają, że Julia (w tej roli Stella Maeve) jest jedyną osobą, która posiada resztkę mocy i wraz z Quentinem rusza na poszukiwania kogoś, kto pomoże im ustalić, czy jej czary mogą odwrócić losy świata. Z kolei Margo i Eliot muszą zmierzyć się z Królową Wróżek, z którą nie mają łatwego życia. Sytuacja ta najbardziej odbija się na zdrowiu Penny’ego, którego choroba w świecie ludzi zaczyna postępować w zatrważającym tempie, a jedyne miejsce, w którym jest względnie bezpieczny, to biblioteka.

NUP 179071 2529 750x430

Serial powstał na podstawie bestsellerowej trylogii Leva Grossmana. Głównym bohaterem serialu jest Quentin Coldwater, którego poznaliśmy jako absolwenta liceum, zafascynowanego literaturą fantastyczną. Nie wierzy w siły nadprzyrodzone i czary, dopóki sam nie zostaje przyjęty do elitarnej szkoły magii w Nowym Jorku. Od tego momentu przekonuje się, że fantastyczny świat, o którym marzył, jest realny, ale i niebezpieczny.

NUP 179124 1047 750x430

Oprócz Jasona Ralpha (Era Wodnika, Rok przemocy) i Stelli Maeve (The Runaways: Prawdziwa historia) w obsadzie znaleźli się Hale Appleman (Szeregowy Romeo, Zęby), Arjun Gupta (Siostra Jackie) i  Olivia Taylor Dudley (Paranormal Activity: Inny wymiar, Transcendencja, Taśmy Watykanu). Zdjęcia do serialu były kręcone w Vancouver.

Premiera serialu Magicy już w niedzielę 18 marca o 21:00 na kanale SCI FI.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.