w

Magia powraca! Premiera trzeciego sezonu serialu Magicy już w marcu na SCI FI [komunikat prasowy]

Magicy

Już w niedzielę 18 marca o 21:00 na kanale SCI FI zadebiutuje trzeci sezon serialu Magicy. Tym razem ekipa z Brakebills będzie musiała zmierzyć się z przeciwnościami bez pomocy magicznych mocy.

Po wydarzeniach z poprzedniej odsłony produkcji, w których Quentin (w tej roli Jason Ralph) zabił jednego z bogów Fillory, Umbera, ludzkość zostaje pozbawiona magii, a bez niej wszystko wydaje się trudniejsze. Brak magicznych mocy udziela się wszystkim, ale każdemu w inny sposób. Bohaterowie szybko odkrywają, że Julia (w tej roli Stella Maeve) jest jedyną osobą, która posiada resztkę mocy i wraz z Quentinem rusza na poszukiwania kogoś, kto pomoże im ustalić, czy jej czary mogą odwrócić losy świata. Z kolei Margo i Eliot muszą zmierzyć się z Królową Wróżek, z którą nie mają łatwego życia. Sytuacja ta najbardziej odbija się na zdrowiu Penny’ego, którego choroba w świecie ludzi zaczyna postępować w zatrważającym tempie, a jedyne miejsce, w którym jest względnie bezpieczny, to biblioteka.

NUP 179071 2529

Serial powstał na podstawie bestsellerowej trylogii Leva Grossmana. Głównym bohaterem serialu jest Quentin Coldwater, którego poznaliśmy jako absolwenta liceum, zafascynowanego literaturą fantastyczną. Nie wierzy w siły nadprzyrodzone i czary, dopóki sam nie zostaje przyjęty do elitarnej szkoły magii w Nowym Jorku. Od tego momentu przekonuje się, że fantastyczny świat, o którym marzył, jest realny, ale i niebezpieczny.

NUP 179124 1047

Oprócz Jasona Ralpha (Era Wodnika, Rok przemocy) i Stelli Maeve (The Runaways: Prawdziwa historia) w obsadzie znaleźli się Hale Appleman (Szeregowy Romeo, Zęby), Arjun Gupta (Siostra Jackie) i  Olivia Taylor Dudley (Paranormal Activity: Inny wymiar, Transcendencja, Taśmy Watykanu). Zdjęcia do serialu były kręcone w Vancouver.

Premiera serialu Magicy już w niedzielę 18 marca o 21:00 na kanale SCI FI.

Kamil Siegień

Napisane przez Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Disjointed

Kathy Bates już nie będzie na haju – koniec Disjointed

bradley whitford the handmaids tale season 2

Bradley Whitford dołącza od obsady „Opowieść podręcznej”