w

Premiera “Good Girls”

good girls
GOOD GIRLS -- "Mo Money Mo Problems" Episode 102 -- Pictured: (l-r) Retta as Ruby Hill, Mae Whitman as Annie Marks, Christina Hendricks as Beth Boland -- (Photo by Steve Dietl/NBC)

Za serwisem TVline, “Good Girls”, które premierę miały 26 lutego, serial to nic innego, jak “Gotowe na wszystko z…bronią”. To serial komediowy, który rozpoczyna się od napadu 3 matek na sklep spożywczy!

O czym jest Good Girls?

Tytułowe “Good Girls” to Beth Hendricks – matka 4 dzieci, której mąż średnio radzi sobie z inwestowaniem pieniędzy, Annie Whitmana, kasjerka ze sklepu, które bohaterki okradają, młodsza siostra Beth oraz Ruby Retty, również matka, która potrzebuje 10 tysięcy dolarów na leczenie eksperymentalne córki. Los, a właściwie scenarzyści sprawiają, że w ręce kobiet trafia bagatela, pół miliona dolarów, które należą do kartelu narkotykowego. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Źródło: TVline

Justyna Zienkiewicz

Napisane przez Justyna Zienkiewicz

Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

flashback

Następna powieść Dana Simmonsa zostanie przeniesiona na ekran

sheldon 150x150

Sheldon i Amy…spoiler alert!