w

Premiera 2 sezonu serialu Legion

legion

Znamy już dokładną datę premiery drugiego sezonu zaskakującej adaptacji komiksu.

Serial stworzony przez Noaha Hawleya (współautora Fargo) powstał na podstawie komiksów Chrisa Claremonta i Billa Sienkiewicza. Opowiada o Davidzie Hallerze, mężczyźnie uważającym się za schizofrenika, który odkrywa, że może być najpotężniejszym mutantem na świecie.

W produkcji wystąpili Dan Stevens, Jean Smart, Katie Aselton, Aubrey Plaza, Bill Irwin, Amber Midthunder, Rachel Keller i Jeremie Harris.

Przebojowa seria powróci do stacji FX 3 kwietnia.

Według komunikatów medialnych od stacji FOX, w 2 sezonie “Legionu” zobaczymy jak po zniknięciu Davida i Olivera oraz ucieczce Farouka bohaterowie sprzymierzą się ze swoim niegdysiejszym wrogiem, Clarkiem (Hamish Linklater) i opłacaną przez rząd agencją Division III. Tymczasem Farouk konsekwentnie będzie realizować swój plan mający na celu zdobycie nieograniczonej władzy i doszczętne zniszczenie świata.

Na drugi sezon “Legionu” złoży się 10 odcinków.

Marcelina Kulig

Napisane przez Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jessica jones

Jessica Jones – pełny zwiastun 2 sezonu

disney

Platforma VOD Disneya z mniejszym budżetem na treści niż Netflix