Przeczytano:

legion

Premiera 2 sezonu serialu Legion

08 02 2018 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Marcelina Kulig

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Znamy już dokładną datę premiery drugiego sezonu zaskakującej adaptacji komiksu.

Serial stworzony przez Noaha Hawleya (współautora Fargo) powstał na podstawie komiksów Chrisa Claremonta i Billa Sienkiewicza. Opowiada o Davidzie Hallerze, mężczyźnie uważającym się za schizofrenika, który odkrywa, że może być najpotężniejszym mutantem na świecie.

W produkcji wystąpili Dan Stevens, Jean Smart, Katie Aselton, Aubrey Plaza, Bill Irwin, Amber Midthunder, Rachel Keller i Jeremie Harris.

Przebojowa seria powróci do stacji FX 3 kwietnia.

Według komunikatów medialnych od stacji FOX, w 2 sezonie “Legionu” zobaczymy jak po zniknięciu Davida i Olivera oraz ucieczce Farouka bohaterowie sprzymierzą się ze swoim niegdysiejszym wrogiem, Clarkiem (Hamish Linklater) i opłacaną przez rząd agencją Division III. Tymczasem Farouk konsekwentnie będzie realizować swój plan mający na celu zdobycie nieograniczonej władzy i doszczętne zniszczenie świata.

Na drugi sezon “Legionu” złoży się 10 odcinków.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również