w

Preacher sezon 4. ostatnim! Jest data premiery!

preacher ka digitalassets 3 1600x720 amc.com showhomehereo
amc

Serial o tajemniczym kaznodziei doczekał się swojego końca. Seth Rogen, jeden z producentów, ogłosił, iż serial oparty na serii komiksów Kaznodzieja autorstwa Gartha Ennisa i Steve’a Dillona zakończy się na 4. sezonie. Premiera finałowych odcinków od 4 sierpnia.

Preacher opowiada o pewnym księdzu, który otrzymuje ciekawy dar. Zostaje opętany przez tajemniczy byt – Genesis, ni to aniołów ni demonów. Dzięki temu wykształca zdolność zmuszania każdego kto zrozumie jego rozkaz do spełnienia go. Wraz ze swoją byłą dziewczyną – Tulip i wampirem Cassidym, wyrusza w podróż, której celem jest odnalezienie Boga. Po drodze spotyka różne istoty zamieszkujące zarówno niebo, piekło, jak i inne rzeczywistości. To dramat fantasy z elementami horroru.

dominic cooper preacher promo
maxim

W głównej roli Dominic Cooper, a partnerują mu m.in. Ruth Negga, Joe Gilgun, W. Earl Brown, Lucy Griffiths, Anatol Yusef, Ian Colletti oraz Tom Brooke.

W Polsce serial dostępny jest na platformie Amazon Prime Video.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

killing eve season 2 image 2 600x400

Obsesja Eve odnowiona na 3. sezon!

deadly class miniaturka

Deadly Class – recenzja – Czy to kolejna teen drama?