Preacher sezon 4. ostatnim! Jest data premiery!

9 kwietnia 2019 | Newsy

Serial o tajemniczym kaznodziei doczekał się swojego końca. Seth Rogen, jeden z producentów, ogłosił, iż serial oparty na serii komiksów Kaznodzieja autorstwa Gartha Ennisa i Steve’a Dillona zakończy się na 4. sezonie. Premiera finałowych odcinków od 4 sierpnia.

Preacher opowiada o pewnym księdzu, który otrzymuje ciekawy dar. Zostaje opętany przez tajemniczy byt – Genesis, ni to aniołów ni demonów. Dzięki temu wykształca zdolność zmuszania każdego kto zrozumie jego rozkaz do spełnienia go. Wraz ze swoją byłą dziewczyną – Tulip i wampirem Cassidym, wyrusza w podróż, której celem jest odnalezienie Boga. Po drodze spotyka różne istoty zamieszkujące zarówno niebo, piekło, jak i inne rzeczywistości. To dramat fantasy z elementami horroru.

dominic cooper preacher promo
maxim

W głównej roli Dominic Cooper, a partnerują mu m.in. Ruth Negga, Joe Gilgun, W. Earl Brown, Lucy Griffiths, Anatol Yusef, Ian Colletti oraz Tom Brooke.

W Polsce serial dostępny jest na platformie Amazon Prime Video.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  See – Jason Momoa powraca w zwiastunie 2. sezonu serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram