Prawi Gemstonowie – pierwsza zapowiedź 2. sezonu

}

Data: 6 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO opublikowało pierwszą zapowiedź drugiego sezonu komediowego serialu Prawi Gemstonowie. Produkcja z nowymi odcinkami powróci 9 stycznia 2022 roku, ponad dwa lata od zakończenia pierwszego, dziewięcioodcinkowego sezonu pierwszego.

Serial ten opowiada o tytułowej rodzinie teleewangelistów, która w imię Jezusa Chrystusa zrobi wszystko, aby tylko się wzbogacić. Jednak oprócz absurdalnego i chciwego podejścia do religii, ma ona także na swoim koncie działalność charytatywną.

W drugiej serii Jesse będzie chciał wcielić w życie swój plan przejęcia imperium od starzejącego się ojca. Pojawią się także nowe postacie Lyle Lissons, w którego wcieli się Eric Andre. To pastor megakościoła z Teksasu, który zaprzyjaźni się z Jessem.

Za serial odpowiada Danny McBride, który wciela się także w jedną z głównych ról. Oprócz niego w obsadzie są także John Goodman, Adam DeVine, Edi Patterson, Tony Cavalero, Cassidy Freeman i Walton Goggins.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Legends of Tomorrow - szalony zwiastun 4. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.