Prawdziwe, bezkompromisowe bez sztucznej koloryzacji – to Polskie żony

}

Data: 3 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Barwne, przebojowe, bezkompromisowe. Mieszkanki wsi, miasteczek i dużych miast. Prawdziwe do szpiku kości. Polsat Cafe zaprasza na wyjątkowy w swoim rodzaju program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było – Polskie żony. Premiera tego reality show produkcji Cool Company trafi na antenę od 3 października o 21:00.

Wyjątkowe osobowości bohaterek najnowszego, autorskiego serialu dokumentalnego Polsat Cafe zapewnią widzom rozrywkę, zaprezentują niespodziewane życiowe zakręty, wzbudzą emocje od śmiechu po łzy wzruszenia, a zaskakujące sytuacje sprawią, że każdy kolejny odcinek będzie jak prawdziwa przygoda! Tytułowe polskie żony pochodzą z różnych stron Polski. Dzieki nim przeniesiemy się zarówno na sielską wieś, jak i doświadczymy wielkomiejskiego pędu – tak by każdy z nas znalazł bohaterów i sytuacje, z którymi może się identyfikować.

W programie przyjrzymy się codziennemu życiu kilku bohaterek. Będziemy im towarzyszyć podczas natłoku codziennych obowiązków, spotkań towarzyskich oraz wyjątkowych okazji. Razem z nimi przeżyjemy sukcesy, wzloty i upadki, kłótnie i miłosne uniesienia, odkryjemy patenty na udaną randkę
z mężem, sposoby na nudę czy samotność.

Kasia to prawdziwa artystka i żona rapera. W ich młodym stażem związku to ogień jest najważniejszy –
i Kasia zrobi wszystko, by nieustannie go podsycać. Basia, dbająca o dzieci i gospodarstwo żona rolnika, po 16 latach wspólnego życia i pracy na wsi jest pewna, że to jej miejsce na ziemi. Nawet jeśli czasem
w tym miejscu czuje się bardzo samotna. Patrycja jest mamą trójki dzieci i żoną wspierającego ją we wszystkim Michała. Razem z mężem dźwiga bagaże przeszłości, wśród prozy życia próbując znaleźć czas i miejsce dla siebie. Agnieszka to kobieta sukcesu, która wyszła za mężczyznę sukcesu. I to błyskawicznie, bo w Las Vegas – doskonały wielkomiejski początek ich wielkomiejskiego związku. Dla Ireny – Ślązaczki z krwi i kości, nie ma rzeczy niemożliwych. Żona z najstarszym stażem małżeństwie w programie. Wie, że zakochanie nie trwa wiecznie. To miłość, przyjaźń, przywiązanie i humor, który łączy ją z mężem, są na zawsze. Dorota projektuje luksusowe ubrania i akcesoria. W budowie modowego imperium wspiera ją jej mąż. Pod warstwą złota i brokatu bizneswoman kryje wielkie serce i ogromną wiarę – w Boga, miłość i sukces swojej rodziny.

ZOBACZ TEŻ  Turbulencje – ponownie jest nadzieja na powrót serialu

W programie Polskie żony nie zabraknie zabawnych sytuacji damsko-męskich z równie barwnymi mężami na drugim planie. Mnóstwo kolorytu zapewnią także rodzinne historie, w których udział wezmą: teściowe, dzieci, energetyczni sąsiedzi, lokalni działacze oraz przyjaciółki, bez których żadna kobieta nie wyobraża sobie życia.

Premiera serialu Polskie żony od 3 października o godz. 21:00 na Polsat Cafe!

Źródło: informacja prasowa za Polsat Cafe

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.