Poznaliśmy datę premiery prequela Yellowstone – ”1923”

}

Data: 28 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Paramount+ podało nareszcie datę premiery nadchodzącego prequelowego spin-offa bijącej rekordy popularności ranczerskiej serii Yellowstone. Produkcja nosząca nazwę 1923 zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Dokładna data jej premiery to 18 grudnia. Za 1923 odpowiada oczywiście Taylor Sheridan, twórca Yellowstone i innego prequela – 1883.

Akcja 1923 osadzona będzie jak wskazuje tytuł w XX wieku. Duttonowie niedługo po zakończeniu I wojny światowej będą musieli zmierzyć się z początkiem prohibicji, historyczną suszą, szerzącym się bezprawiem i nasilającymi się kradzieżami bydła, a to wszystko w okresie Wielkiego Kryzysu.

W rolach głównych występują Harrison Ford i Helen Mirren. Portretują oni odpowiednio Jacoba Duttona i Carę Dutton. Na ekranie ujrzymy także Brandona Sklenara, Darren Mann, Michelle Randolph, Jamesa Badge Dale’a, Marley Shelton, Briana Geraghty, Aminah Nieves, Julie Schlaepfer i Jerome Flynn.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Trzeci sezon Wiedźmina zadebiutuje w połowie przyszłego roku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.