Poznajcie pierwszą obsadę spin-offu The Boys!

}

Data: 22 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Powstający dla Amazona spin-off hitowego serialu The Boys kompletuje swoją obsadę. Produkcja ta ukaże nam młodych superbohaterów, ale podobnie jak w oryginale nie zabraknie krwi i brutalnej przemocy.

W młodych superbohaterów wcielą się Shane Paul McGhie, Aimee Carrero, Maddie Phillips, Jaz Sinclair i Lizze Broadway.

Akcja spin-offa osadzona zostanie w jednym z amerykańskich college’ów przeznaczonych dla młodych ludzi posiadających super moce. Prowadzi go organizacja Vought International. Produkcja otrzymała ocenę R. Będzie brutalnie, nie zabraknie krwi, seksu oraz tego za co The Boys pokochali widzowie na całym świecie – satyry i specyficznego humoru. Młodzi superbohaterzy będą przekraczać swoje zarówno fizyczne, seksualne, jak i moralne granice.

Nad pilotem spin-offa pracuje Craig Rosenberg – producent wykonawczy i scenarzysta oryginalnego serialu. Tytuł nowej produkcji nie jest jeszcze znany, podobnie jak data jej premiery.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  The Boys sezon 2. - nowe nazwisko w obsadzie serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.