Poznajcie pierwszą obsadę spin-offu The Boys!

22 marca 2021 | Newsy

Powstający dla Amazona spin-off hitowego serialu The Boys kompletuje swoją obsadę. Produkcja ta ukaże nam młodych superbohaterów, ale podobnie jak w oryginale nie zabraknie krwi i brutalnej przemocy.

W młodych superbohaterów wcielą się Shane Paul McGhie, Aimee Carrero, Maddie Phillips, Jaz Sinclair i Lizze Broadway.

Akcja spin-offa osadzona zostanie w jednym z amerykańskich college’ów przeznaczonych dla młodych ludzi posiadających super moce. Prowadzi go organizacja Vought International. Produkcja otrzymała ocenę R. Będzie brutalnie, nie zabraknie krwi, seksu oraz tego za co The Boys pokochali widzowie na całym świecie – satyry i specyficznego humoru. Młodzi superbohaterzy będą przekraczać swoje zarówno fizyczne, seksualne, jak i moralne granice.

Nad pilotem spin-offa pracuje Craig Rosenberg – producent wykonawczy i scenarzysta oryginalnego serialu. Tytuł nowej produkcji nie jest jeszcze znany, podobnie jak data jej premiery.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  The Boys sezon 2. - nowe nazwisko w obsadzie serialu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram