Poznajcie bohaterów serialu Berlin

}

Data: 4 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował materiał wideo, który prezentuje nam sylwetki bohaterów serialu Berlin będącego spin-offem Domu z papieru.

Seria Berlin skupi się wokół bohatera odgrywanego przez Pedro Alonso. Na zaprezentowanym materiale widzimy jeszcze pięciu członków obsady, którzy dołączą do tytułowego bohatera. Są to:

  • Tristán Ulloa jako Damian,
  • Michelle Jenner jako Keila,
  • Begoña Vargas jako Cameron,
  • Julio Peña Fernández jako Roi,
  • Joel Sánchez jako Bruce.

Berlin to ośmioodcinkowy dramat opowiadający o kolejnym śmiałym napadzie. Odpowiadają za niego twórcy Domu z papieru – Esther Martínez Lobato i Álex Pina. Obecnie trwają jeszcze prace na planie serialu. Zdjęcia odbywają się w Paryżu.

Postać Berlina wprowadzona została w pierwszym sezonie Domu z papieru. Uśmiercono ją w finale tejże serii. Jednak dzięki wstawiennictwu fanów Pedro Alonso mógł jeszcze powtórzyć swoją rolę w licznych retrospekcjach przewijających się przez kolejne sezony.

Premiera serialu Berlin w 2023 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Wikingowie: Walhalla – pierwsza zapowiedź 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.