Powstanie spin-off serialu Orphan Black

}

Data: 7 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja AMC Networks dała zielone światło na realizację spin-offu hitowego serialu Orphan Black. Produkcja nosi tytuł Orphan Black: Echoes.

Akcja spin-offa rozgrywać ma się w tym samym świecie co oryginalna emitowana w latach 2013-2017 produkcja.

O czym opowiada Orphan Black:

Oszustka, samotniczka i sierota – Sarah jest świadkiem samobójstwa pewnej kobiety. Samobójczyni jest łudząco do niej podobna. Sarah postanawia przejąć jej tożsamość, chłopaka, rachunek bankowy, jednym słowem – jej życie. Ma to jej pomóc wyjść na prostą, bo święta nie jest. Jednak niedługo potem poznaje kolejne kobiety wyglądające identycznie jak ona. Okazuje się, że jest jednym z klonów wciągniętych w spisek bogatej korporacji. Wygląda na to, że ktoś nad tym wszystkim czuwa i nieustannie monitoruje jej życie.

Spin-off rozgrywać ma się w niedalekiej przyszłości i będzie śledzić grupę kobiet, które pragną rozwikłać tajemnicę swojej tożsamości i odkryć historię pełną miłości, ale i zdrady.

Scenariusz Orphan Black: Echoes napisze Anna Fishko, która będzie pełnić także funkcję producenta wykonawczego i showrunnera. John Fawcett, twórca oryginalnego serialu stanie za kamerą spin-offa.

Premiera serialu zaplanowana jest na 2023 rok.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Serialowi bohaterowie pełni sarkazmu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.