Powstanie serial oparty na filmie Nie opuszczaj mnie

}

Data: 10 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX ma w planach nakręcenie serialu opartego na filmie Nie opuszczaj mnie z 2010 roku i bestsellerowej powieści Kazuo Ishiguro.

Fabuła filmu skupiała się wokół trójki młodych ludzi, którzy spędzili całe swoje dzieciństwo w szkole z internatem na angielskiej prowincji. Ich dotychczasowe życie łamie się, gdy dowiadują się prawdy o swoim pochodzeniu i przeznaczeniu. Okazuje się, że są klonami stworzonymi w ramach przełomowego planu medycznego. Mieli być dawcami narządów.

W projekt zaangażowani są Andrew Macdonald i Allon Reich, którzy będą pełnić funkcję producentów wykonawczych. Pracowali oni także nad wspomnianym filmem, na którym oprze się serial. Scenariusz napisze zaś Melissa Iqbal. Fabularne szczegóły serialu nie są na razie znane.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Kingdom – pełny zwiastun specjalnego odcinka

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.