Powstanie serial o życiu Krzysztofa Krawczyka

}

Data: 21 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Krzysztof Krawczyk to wybitny polski piosenkarz, który odszedł z tego świata w kwietniu tego roku. Po prawie trzech miesiącach od jego śmierci Andrzej Kosmala, przyjaciel i manager artysty zdradził, iż jest zaangażowany w serialowy projekt dotyczący jego życia i twórczości. Podobno plany powstania takiej produkcji były jeszcze przed śmiercią Krawczyka.

Powstać ma serial dokumentalny o życiu artysty od narodzin aż do chwili śmierci. Pierwsze rozmowy o projekcie odbyły się w porozumieniu z artystą. Jak mówi Kosmala napisane są już trzy pierwsze odcinki na podstawie biograficznej książki Krzysztof Krawczyk. Życie jak wino.

Jak na razie nie ma żadnych osób zaangażowanych w projekt, ale jak przekonuje Kosmala zainteresowanie nim jest ogromne. W Krawczyka na przełomie lat miałoby wcielić się, aż pięciu aktorów.

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  Shining Vale – Starz zamawia serial z gatunku horroru komediowego

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.