Powstanie serial o życiu hip-hopowca znanego jako Master P

}

Data: 5 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Hidden Empire Film Group na czele z Deonem Taylorem i Roxanne Avent Taylor współpracuje z legendarnym hip-hopowcem Percy Robertem Millerem, znanym jako Master P, nad stworzeniem 10-odcinkowego serialu opartego na życiu i twórczości piosenkarza.

Projekt nie posiada jeszcze swojego oficjalnego tytułu. Ma opowiedzieć o różnych momentach z życia Percy’ego, od jego dzieciństwa, aż do zostania jednym z największych artystów hip-hopowych na świecie.

Za scenariusz serialu odpowiedzą Matthew Carnahan i Deon Taylor. Carnahan będzie pełnił także funkcję showrunnera, a Taylor stanie za kamerą i będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego.

Moje życie było burzliwą podróżą. Już w bardzo młodym wieku nauczyłem się, że jeśli czegoś chce się w życiu, trzeba za tym gonić. Niezależnie czy chodzi o grę w koszykówkę czy wymyślenie nowej ścieżki dźwiękowej, zawsze panuje zgiełk i chaos. Jestem bardzo zaszczycony, że ktoś opowie moją historię. Nie mogę się doczekać podzielenia się moją historią i przesłaniem, że dzięki ciężkiej pracy, poświęceniu i stawianiu Boga na pierwszym miejscu, można zrobić wszystko na co ma się ochotę. – powiedział Percy Miller

Master P to jedno z najbardziej kultowych nazwisk w całym hip-hopie, ale jego dziedzictwo jest jeszcze bardziej inspirujące. Jest kimś kogo zarówno ja, jak i wielu innych podziwialiśmy, nie tylko ze względu na muzykę, ale także na jego zmysł biznesowy i umiejętności przedsiębiorcze. Wszyscy czegoś się od niego nauczyliśmy i to zaszczyt móc opowiedzieć jego historię w tak wzniosły sposób. – powiedział Deon Taylor

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dickinson – rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.