Powstanie serial o młodej królowej Charlotte – poznajcie obsadę!

}

Data: 1 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Po niedawnej premierze drugiego sezonu serialu Bridgertonowie Netflix ogłosił obsadę planowanego miniserialu będącego spin-offem oryginalnej produkcji. Oczywiście za jego powstanie odpowie Shonda Rhimes.

Spin-off opowie o początkach królowej Charlotte, w którą wciela się Golda Rosheuval. W powstającej produkcji jej młodą wersję sportretuje India Amarteifio. Dowiemy się jak Charlotte doszła do sławy i władzy oraz to jak jej małżeństwo z młodym królem Jerzym wywołało zarówno wspaniałą historię miłosną jak i społeczną zmianę.

W obsadzie są także Arsema Thomas jako młoda Agatha Danbury i Corey Mylchreest jako młody król George. W księżniczkę Augustę wciela się Michelle Fairley. Rosheuval ponownie wcieli się w starszą już królową, a Adjoa Andoh i Ruth Gemmell jeszcze raz sportretują Lady Danbury i Lady Violet Bridgerton.

Obsadę uzupełniają Sam Clemmett jako młody Brimsley, Richard Cunningham jako Lord Bute, Tunji Kasim jako Adolphus, Rob Maloney jako Royal Doctor, Cyril Nri jako Lord Danbury i Hugh Sachs jako starszy Brimsley.

Produkcją spin-offa zajmą się Rhimes, Betsy Beers i Tom Verica. Ten ostatni stanie także za kamerą limitowanej serii.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  One Piece – nowi członkowie w obsadzie ekranizacji japońskiej mangi od Netflix

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.