Powstanie animowana wersja sitcomu Świat według Bundych

}

Data: 16 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Popularny na przełomie lat 80. i 90. XX wieku sitcom Świat według Bundych doczeka się swojej nowej wersji. Zaskoczeniem jest jednak jej forma, bowiem kultowa komedia powróci jako animacja.

Za projekt odpowiada Sony Pictures Television. Poszukiwania domu dla serialu dopiero się rozpoczną. Do swoich ról sprzed lat powróci czwórka aktorów – Ed O’Neil, Katey Sagal, Christina Applegate i David Faustino. Tak więc rodzina będzie w komplecie.

Showrunnerem projektu jest Alex Carter, pracujący przy Głowie rodziny.

Świat według Bundych to przez wielu uważany za pierwszy 'sprośny’ sitcom emitowany w publicznej telewizji. Pomimo nieprzychylności krytyków stał się niezwykle popularną produkcją i jedną z najdłużej emitowanych w tym gatunku. Doczekał się aż 11 sezonów. Powstawał w latach 1987-1997. Ukazywał on w krzywym zwierciadle perypetie typowo amerykańskiej rodziny, w skład której wchodzą Al Bundy, jego żona Peggy oraz nastoletnie dzieci – Kelly i Bud.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Outlander - trailer 4 sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.