czarne lustro

Powstanie 5 sezon Czarnego lustra

7 marca 2018 | Newsy

j

Platforma Netflix zleciła realizację kolejnego sezonu dystopijnego przeboju. Fani serialu Czarne lustro zobaczą następne niepokojące wizje przyszłości, w tym wyobrażenia nowych technologii oraz konsekwencje ich praktycznego zastosowania.

Nie znamy jeszcze daty premiery kontynuacji Czarnego lustra ani liczby planowanych odcinków. Za sterami ponownie staną  Charlie Brooker i Annabel Jones. W internecie pojawił się teaser promujący 5 sezon. Oto zapowiedź przygotowywanych epizodów:

 

ZOBACZ TEŻ  Cudotwórcy sezon 2. - zobaczcie zwiastun komedii z Danielem Radcliffem!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram