Powstał 2. sezon serialu Kontrola – premiera jeszcze w tym roku!

}

Data: 9 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Kojarzycie internetowy serial Kontrola? Produkcja ta powstała jako szkolna etiuda, a stała się hitem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wyświetlana była na polskich i zagranicznych festiwalach filmowych. Za jej reżyserię odpowiada Natasza Parzymies. Pierwszy sezon znajduje się na platformie Player.pl, a jeszcze w tym roku zadebiutuje kontynuacja.

Kontrola opowiada o skomplikowanej relacji łączącej dwie główne bohaterki – Majkę i Natalię, które przypadkowo spotykają się podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku, na którym pracuje Natalia. To spotkanie daje początek spontanicznej i burzliwej młodzieńczej miłości.

W drugim sezonie poznamy dalsze losy dwójki młodych bohaterek. Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w ich życiu dochodzi do momentu refleksji. Natalia mierzy się z zawirowaniami w długoletnim związku, a Majka jest tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Mimo tych przeciwności dziewczyny postanawiają zawalczyć o swoje szczęście.

W główne bohaterki ponownie wcielą się Adrianna Chlebicka i Ewelina Pankowska. Oprócz nich w obsadzie są także Adrianna Biedrzyńska, Jędrzej Hycnar, Michalina Robakiewicz, Joanna Połeć oraz Anna Krotoska. Gościnnie wystąpią m.in. Dorota Segda, Magdalena Boczarska, Cezary Żak i Agata Różycka. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Natasza Parzymies.

Prace na planie 2. sezonu serialu Kontrola trwały od września. Nowa seria składać ma się z ośmiu odcinków. Jej premiera w serwisie Player.pl zaplanowana jest na 21 grudnia 2021 roku.

Źródło: Świat seriali

ZOBACZ TEŻ  Prawi Gemstonowie – pierwsza zapowiedź 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.