Powstaje serialowy prequel filmów o misiu zwanym Tedim

}

Data: 28 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak informuje Seth McFarlane zakończyły się prace na planie serialu Ted. Produkcja ta będzie prequelem filmowej serii o pluszowym misiu, na którą składają się dwa pełnometrażowe filmy.

Informacja o końcu zdjęć pojawiła się na Instagramie McFarlane. Opublikował on wpis ze zdjęciem misia.

macfarlaneseth 316573743 2385927404908101 7352279820701183001 n
fot. Instagram

Link do wpisu TUTAJ.

Serial ma być tonem podobny do filmów. Spodziewać możemy się więc rubasznego i wulgarnego humoru. Jakościowo jak twierdzi McFarlane produkcja ta nie będzie odbiegać od pełnego metrażu, mimo iż powstała dla telewizji.

Akcja serialu Ted rozegra się w latach 90., przed wydarzeniami z pierwszego filmu. Młodego Johna Bennetta sportretuje Max Burkholder. W jego rodziców wcielą się Alanna Ubach i Scott Grimes. Głosu misiowi ponownie udzieli MacFarlane.

Ted składać ma się z 10. odcinków. Data jego premiery nie została jeszcze wyznaczona. Serial powstaje dla platformy Peacock.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  ''Servant'' – nadchodzi koniec tej historii. Zobacz zwiastun finałowego sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.