Powstaje prequel Outlandera. O czym opowie?

}

Data: 8 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja Starz pracuje nad prequelem niezwykle udanego serialu Outlander, który oczekuje już na emisję siódmego sezonu. Powstający projekt otrzymał swój tytuł. Wiemy także jaką historię opowie.

Prequel zatytułowany został Outlander: Blood of My Blood. Opowie on nam miłosną historię jaka przydarzyła się rodzicom Jamiego Frasera – Ellen MacKenzie i Brainowi Fraserowi.

W projekt zaangażowany jest Matthew B. Roberts – producent wykonawczy i showrunner oryginalnego serialu. Pisze on scenariusz nowej serii. Objął także funkcję producenta i showrunnera.

Fabuła serialu Outlander opiera się na powieściach Diany Gabaldon. Produkcja opowiada losy Claire, która z 1945 roku w tajemniczy sposób trafia do roku 1743. W nowej rzeczywistości zmuszona zostaje do poślubienia szkockiego wojownika Jamiego Frasera.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Piękna i Bestia – Rita Ora w obsadzie prequela

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.