Powrót – koniec zdjęć! Premiera serialu z Bartołomiejem Topą wiosną!

}

Data: 23 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Padł ostatni klaps na planie Powrotu, komediowego serialu produkcji CANAL+, na podstawie scenariusza Krzysztofa Raka. To serial jakiego jeszcze na polskim rynku nie było.

Historia faceta, któremu śmierć przemeblowała życie. Jej główny bohater, czterdziestoletni Jan nagle umiera na zawał serca, ale….zmartwychwstaje. I o zgrozo widzi, że jego dotychczasowe życie było warte jeszcze mniej niż sądził. Czy jego niespodziewany powrót cokolwiek zmieni?

Ostatnie dwa lata dla wielu ludzi były punktem zwrotnym, który spowodował że zaczęli myśleć o istotnych zmianach w swoim życiu. O tym jest Powrót. O całym naszym popapranym świecie, który często doprowadza nas na skraj wytrzymania To historia o potrzebie odrodzenia i o tym czym jest prawdziwa wolność która zmienia nasze życie na lepsze. Powrót to bardzo pozytywna, pełna humoru opowieść, która skłania do refleksji – mówi autor scenariusza i producent kreatywny Krzysztof Rak.

W głównej roli Jana występuje Bartłomiej Topa, któremu towarzyszą między innymi Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Walach, Maria Dębska i Matylda Giegżno.

Jestem przekonany, że to będzie wyjątkowy serial, który zainspiruje, ale też będzie bawił i wywoła emocje, których żaden inny serial jeszcze nie wywołał – mówi Bartłomiej Topa.

Wszystkie odcinki wyreżyserował Adrian Panek. Za zdjęcia odpowiada Karina Kleszczewska, za scenografię Daria Dwornik, a za kostiumy Małgorzata Fudala.

Informacja o szczegółowej dacie premiery już wkrótce.

Źródło: Canal+

ZOBACZ TEŻ  Powrót – Bartłomiej Topa w nowej czarnej komedii od Canal+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.