Powieść Kinga Później miniserialem – za serial odpowiedzialne Blumhouse Television

}

Data: 27 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Kolejna powieść amerykańskiego mistrza grozy Stephena Kinga doczeka się swojej ekranizacji. Tym razem padło na jedno z nowszych dzieł pisarza, a mianowicie wydaną w ubiegłym roku powieść Później.

Prawa do ekranizacji nabyło Blumhouse Television. Raelle Tucker to twórczyni produkcji i autorka scenariusza pilotażowego. Jako pierwsza angaż w serialu otrzymała Lucy Liu, którą kojarzyć możecie z serialu CBS Elementary. Nie podano niestety w jaką postać się wcieli.

Główną bohaterką Później jest właścicielka agencji literackiej Tia, która samotnie wychowuje syna Jamiego. Kobieta znajduje się na krawędzi finansowej ruiny. Na domiar złego jeden z jej najlepszych klientów umiera przed dokończeniem powieści. Tia postanawia wykorzystać talent swojego syna do rozmawiania z duchami. Te nie mogą okłamać chłopaka. Jamie kontaktuje się z zmarłym pisarzem, aby ten przedyktował mu to czego nie zdążył napisać. Tia dokańcza powieść i wydaje ją pod nazwiskiem zmarłego autora. Książka odnosi wielki sukces. Jednak kontaktowanie się ze światem zmarłych niesie dla Jamiego i jego matki przerażającego konsekwencje.

Jak na razie nie wiadomo, gdzie trafi ta limitowana produkcja.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Gambit królowej doczeka się 2. sezonu?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.