pixel

Przeczytano:

Powieść Death Is My BFF zostanie sfilmowana przez Syfy!

24 03 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

W sieci pojawiła się informacja, iż stacja Syfy zamówiła serial, który oparty będzie na cyklu powieści fantasy dla młodzieży Death Is My BFF Katariny E. Tonks.

Produkcja ma już scenarzystę – Lindsey Rosin oraz producentów wykonawczych – Grega Silvermana i Paula Shapiro. Seria powieści publikowana jest przez autorkę na stronie internetowej wattpad. Pierwsza powieść z cyklu jest jedną z najpopularniejszych na stronie, ma prawie 20 mln odczytów.

Fabuła opowiada o 18-letniej Faith Williams, która do tej pory wiodąc zwyczajne życie nastolatki, przypadkowo dowiaduje się, że jest zapowiadaną strażniczką równowagi między dobrem i złem. Od tej pory dziewczyna musi nauczyć się żyć ze swoim przeznaczeniem, jednocześnie nie rezygnując z normalnego życia. Nie jest to łatwe, bowiem czeka ją walka ze złem oraz natarczywym Aniołem Śmierci, którego zadaniem jest dostarczyć jej duszę do piekła.

Źródło: deadline

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również