Powieść Death Is My BFF zostanie sfilmowana przez Syfy!

24 marca 2019 | Newsy

W sieci pojawiła się informacja, iż stacja Syfy zamówiła serial, który oparty będzie na cyklu powieści fantasy dla młodzieży Death Is My BFF Katariny E. Tonks.

Produkcja ma już scenarzystę – Lindsey Rosin oraz producentów wykonawczych – Grega Silvermana i Paula Shapiro. Seria powieści publikowana jest przez autorkę na stronie internetowej wattpad. Pierwsza powieść z cyklu jest jedną z najpopularniejszych na stronie, ma prawie 20 mln odczytów.

Fabuła opowiada o 18-letniej Faith Williams, która do tej pory wiodąc zwyczajne życie nastolatki, przypadkowo dowiaduje się, że jest zapowiadaną strażniczką równowagi między dobrem i złem. Od tej pory dziewczyna musi nauczyć się żyć ze swoim przeznaczeniem, jednocześnie nie rezygnując z normalnego życia. Nie jest to łatwe, bowiem czeka ją walka ze złem oraz natarczywym Aniołem Śmierci, którego zadaniem jest dostarczyć jej duszę do piekła.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Młody Wallander – zobaczcie pełną zapowiedź serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!