w

Powieść Death Is My BFF zostanie sfilmowana przez Syfy!

hqdefault
youtube

W sieci pojawiła się informacja, iż stacja Syfy zamówiła serial, który oparty będzie na cyklu powieści fantasy dla młodzieży Death Is My BFF Katariny E. Tonks.

Produkcja ma już scenarzystę – Lindsey Rosin oraz producentów wykonawczych – Grega Silvermana i Paula Shapiro. Seria powieści publikowana jest przez autorkę na stronie internetowej wattpad. Pierwsza powieść z cyklu jest jedną z najpopularniejszych na stronie, ma prawie 20 mln odczytów.

Fabuła opowiada o 18-letniej Faith Williams, która do tej pory wiodąc zwyczajne życie nastolatki, przypadkowo dowiaduje się, że jest zapowiadaną strażniczką równowagi między dobrem i złem. Od tej pory dziewczyna musi nauczyć się żyć ze swoim przeznaczeniem, jednocześnie nie rezygnując z normalnego życia. Nie jest to łatwe, bowiem czeka ją walka ze złem oraz natarczywym Aniołem Śmierci, którego zadaniem jest dostarczyć jej duszę do piekła.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dynastia

Serialowy słownik – Co to jest reboot?

cbs perry mason 003 content cian 423688 1928 1280x720 342921795713 1531264 1920x1080 150x150

Perry Mason, znany adwokat powróci w serialu HBO!