Powiększa się obsada Love and Death

}

Data: 21 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla HBO Max powstaje serial Love and Death, który opowie o morderczyni z Teksasu – Candy Montgomery. To konkurencyjna produkcja, bowiem platforma Hulu również pracuje nad serialem o tej kobiecie. Ta produkcja nosi zaś tytuł Candy. Love and Death mimo iż, już rozpoczęło swoją produkcję to dalej kompletuje jeszcze obsadę, do której dołączyło właśnie kilka nowych nazwisk.

Swoje angaże otrzymali Brian d’Arcy James, Olivia Applegate, Mackenzie Astin, Adam Crooper i Bruce McGill. Wcielą się oni odpowiednio w dr Freda Fasona, Carol Crowder, Toma O’Connella, Roberta Udashena i sędziego Toma Ryana.

Dołączyli oni do wcześniej ogłoszonych – Elizabeth Olsen jako Candy Montgomery, Jesse Plemons jako Allan Gore, Patrick Fuilt jako Pat Montgomery, Lily Rabe jako Betty Gore, Keir Gilchrist jako pastor Ron Adams, Elizabeth Marvel jako pastor Jackie Ponder, Tom Pelphrey jako Don Crowder i Krysten Ritter.

Miniserial Love and Death obecnie kręcony jest w Teksasie. Szczegółowo opowie on o wydarzeniach, które doprowadziły do tego, że Candy zamordowała swoją przyjaciółkę Betty. Candy zabiła siekierą Betty, gdy ta dowiedziała się, że ma ona romans z jej mężem. Przykładne dwie pary, chodzące razem do kościoła i cieszące się życiem rodzinnym, nagle przestały istnieć.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Panic – zwiastun młodzieżowego serialu Amazona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.