Powiększa się obsada Love and Death

21 października 2021 | Newsy

Dla HBO Max powstaje serial Love and Death, który opowie o morderczyni z Teksasu – Candy Montgomery. To konkurencyjna produkcja, bowiem platforma Hulu również pracuje nad serialem o tej kobiecie. Ta produkcja nosi zaś tytuł Candy. Love and Death mimo iż, już rozpoczęło swoją produkcję to dalej kompletuje jeszcze obsadę, do której dołączyło właśnie kilka nowych nazwisk.

Swoje angaże otrzymali Brian d’Arcy James, Olivia Applegate, Mackenzie Astin, Adam Crooper i Bruce McGill. Wcielą się oni odpowiednio w dr Freda Fasona, Carol Crowder, Toma O’Connella, Roberta Udashena i sędziego Toma Ryana.

Dołączyli oni do wcześniej ogłoszonych – Elizabeth Olsen jako Candy Montgomery, Jesse Plemons jako Allan Gore, Patrick Fuilt jako Pat Montgomery, Lily Rabe jako Betty Gore, Keir Gilchrist jako pastor Ron Adams, Elizabeth Marvel jako pastor Jackie Ponder, Tom Pelphrey jako Don Crowder i Krysten Ritter.

Miniserial Love and Death obecnie kręcony jest w Teksasie. Szczegółowo opowie on o wydarzeniach, które doprowadziły do tego, że Candy zamordowała swoją przyjaciółkę Betty. Candy zabiła siekierą Betty, gdy ta dowiedziała się, że ma ona romans z jej mężem. Przykładne dwie pary, chodzące razem do kościoła i cieszące się życiem rodzinnym, nagle przestały istnieć.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Panic – zwiastun młodzieżowego serialu Amazona

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!