w

Potwór z bagien (Swamp Thing) – serial pojawił się w ofercie HBO GO!

serial potwor z bagien 2 1000
HBO GO

Potwór z bagien to historia dr Abby Arcane, która musi skonfrontować się z tajemniczym stworzeniem wyłaniającym się z mrocznego bagna. Serial powstał na podstawie postaci DC Comics stworzonych przez Lena Weina oraz Berniego Wrightsona. Cały sezon Potwora z bagien dostępny jest już od dzisiaj w HBO GO.

W mieszkańców miasteczka Marais w Luizjanie uderza tajemnicza choroba. W celu zbadania sprawy na miejsce zostaje wysłana pochodząca stamtąd śledcza Abby Arcane. W szpitalu kobieta spotyka biologa Aleca Hollanda, który uważa, że pojawienie się śmiercionośnego wirusa może być związane z jego pracą naukową na bagnach, którą wykonywał dla potężnego biznesmena Avery’ego Sunderlanda.

serial potwor z bagien 6 1000
HBO GO

W serialu Potwór z bagien wystąpili: Crystal Reed, Andy Bean, Will Patton, Virginia Madsen, Derek Mears, Henderson Wade, Jennifer Beals oraz Maria Sten i Jeryl Prescott.

Serial dostępny jest w HBO GO od dzisiaj, 8 listopada. Do serwisu od razu dodany został cały sezon produkcji, która liczy 10 odcinków.

Źródło: news prasowy za HBO GO

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the mandalorian 768x607.1538612427

The Mandalorian na nowym spocie!

the boys

The Boys powróci w przyszłym roku!