Poszukiwacze prawdy anulowani przez Amazona

}

Data: 16 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon anuluje komedię Simona Pegga i Nicka Frosta Poszukiwacze prawdy (Truth Seekers) po zaledwie jednym sezonie.

Informację o kasacji jako pierwszy podał Nick Frost w swoich mediach społecznościowych wyrażając wielki ból i smutek z tego powodu. Amazon podjął taką decyzję 4 miesiące po premierze pierwszego sezonu tej nadprzyrodzonej komedii. Oficjalny powód takiej decyzji nie został podany do publicznej wiadomości, można się jednak domyślać, iż chodzi o słaby wynik finansowy produkcji i jej lichą oglądalność.

Poszukiwacze prawdy to serial łączący komedię z horrorem. Opowiada on o duchach i nawiedzeniach. Jego akcja rozgrywa się głównie w opuszczonych budynkach kościołów, szpitali i innych podobnych miejscach. Frost wciela się w Gusa, jednego z członków ekipy polującej na duchy, która odkrywa i filmuje zjawiska paranormalne na terenie Wielkiej Brytanii. Pegg gra bohatera o imieniu Dave. Odkrywają oni pewien spisek zagrażający ludzkości.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Cobra Kai poszukuje nowego domu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.