Poszukiwacze prawdy anulowani przez Amazona

16 lutego 2021 | Newsy

Platforma Amazon anuluje komedię Simona Pegga i Nicka Frosta Poszukiwacze prawdy (Truth Seekers) po zaledwie jednym sezonie.

Informację o kasacji jako pierwszy podał Nick Frost w swoich mediach społecznościowych wyrażając wielki ból i smutek z tego powodu. Amazon podjął taką decyzję 4 miesiące po premierze pierwszego sezonu tej nadprzyrodzonej komedii. Oficjalny powód takiej decyzji nie został podany do publicznej wiadomości, można się jednak domyślać, iż chodzi o słaby wynik finansowy produkcji i jej lichą oglądalność.

Poszukiwacze prawdy to serial łączący komedię z horrorem. Opowiada on o duchach i nawiedzeniach. Jego akcja rozgrywa się głównie w opuszczonych budynkach kościołów, szpitali i innych podobnych miejscach. Frost wciela się w Gusa, jednego z członków ekipy polującej na duchy, która odkrywa i filmuje zjawiska paranormalne na terenie Wielkiej Brytanii. Pegg gra bohatera o imieniu Dave. Odkrywają oni pewien spisek zagrażający ludzkości.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Cobra Kai poszukuje nowego domu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!