Przeczytano:

Pose – zobaczcie zwiastun finałowego sezonu!

07 04 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja FX opublikowała pierwszą zapowiedź trzeciego i zarazem finałowego sezonu serialu Ryana Murphy’ego Pose.

Pose to serial, który opowiada o osobach należących do sfery LGBTQ. Trzeci sezon rozpocznie się w roku 1994, a zakończy 2 lata później. To czas kiedy wśród Amerykanów panuje epidemia AIDS, będąca główną przyczyną śmierci osób w wieku od 25 do 44 roku życia.

Członkowie House of Evangelista będą musieli zmierzyć się z nowymi przeszkodami, aby utrzymać swoją spuściznę.

Pose ukazuje wielką różnorodność życia i społeczeństwa w Nowym Jorku. Poznajemy ciekawe historie nieakceptowanej społeczności LGBT i jej członków zgromadzonych wokół ‘domów’, gdzie na popularnych balach rywalizują o trofea.

W obsadzie serialu znajdują się m.in. MJ Rodriguez, Billy Porter, Hailie Sahar, Angelica Ross, Indya Moore, Charlayne Woodard i Dominique Jackson. Pose to produkcja, w której głównej obsadzie znajduje się największa grupa aktorów należących do sfery LGBTQ.

Premiera 3. sezonu Pose już 2 maja 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również