Pose – zobaczcie zwiastun finałowego sezonu!

7 kwietnia 2021 | Newsy

Stacja FX opublikowała pierwszą zapowiedź trzeciego i zarazem finałowego sezonu serialu Ryana Murphy’ego Pose.

Pose to serial, który opowiada o osobach należących do sfery LGBTQ. Trzeci sezon rozpocznie się w roku 1994, a zakończy 2 lata później. To czas kiedy wśród Amerykanów panuje epidemia AIDS, będąca główną przyczyną śmierci osób w wieku od 25 do 44 roku życia.

Członkowie House of Evangelista będą musieli zmierzyć się z nowymi przeszkodami, aby utrzymać swoją spuściznę.

Pose ukazuje wielką różnorodność życia i społeczeństwa w Nowym Jorku. Poznajemy ciekawe historie nieakceptowanej społeczności LGBT i jej członków zgromadzonych wokół ‘domów’, gdzie na popularnych balach rywalizują o trofea.

W obsadzie serialu znajdują się m.in. MJ Rodriguez, Billy Porter, Hailie Sahar, Angelica Ross, Indya Moore, Charlayne Woodard i Dominique Jackson. Pose to produkcja, w której głównej obsadzie znajduje się największa grupa aktorów należących do sfery LGBTQ.

Premiera 3. sezonu Pose już 2 maja 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Chirurdzy - Teddy dołącza do stałej obsady [mały spoiler]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram