Pose powróci z 3. sezonem!

19 czerwca 2019 | Newsy

Po bardzo dobrym debiucie drugiego sezonu, który miał miejsce tydzień temu, stacja FX zdecydowała się na dalsze kontynuowanie serialu, tym samym sezon trzeci został już zamówiony.

W wydanym przez siebie oświadczeniu John Landgraf, szef stacji FX, wyraził wielką radość i dumę z serialu, który powstaje dla stacji, a dalsza współpraca z producentami serii jest dla niego wielkim zaszczytem.

Pose wyszedł spod skrzydeł Ryana Murphy’ego i traktuje o osobach z sfery LGBTQ. Obecnie nowe odcinki emitowane są co wtorek na FX. Na platformie Netflix jak na razie dostępny jest tylko sezon pierwszy.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Utopia – nadchodzi remake brytyjskiego serialu w amerykańskim wydaniu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram