Porady różowej brygady sezon 4. – zobaczcie zapowiedź!

9 lipca 2019 | Newsy

Porady różowej brygady (Queer Eye) to dość ciekawy program typu reality show, w którym piątka gejów pomaga wprowadzić korzystne zmiany w wyglądzie i w życiu innych ludzi. Serial otrzymał już także zamówienie na sezon piąty.

W roli prowadzących Antoni Porowski, Jonathan Van Ness, Bobby Berk, Tan France i Karamo Brwon. David Collins to pomysłodawca programu.

Czwarty sezon nagrywany w Kansas zadebiutuje na Netflixie już 19. lipca. Data premiery piątego zapowiadana jest na przyszły rok. Jego produkcja odbędzie się w Filadelfii.

queereye
comingsoon

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Emily w Paryżu – Camille Razat zdradza szczegóły 2. sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram